baner z tlem1

ŁADOWACZE CZOŁOWE

Ładowacze czołowe mają szeroką gamę zastosowań w gospodarstwie rolnym. Pozwalają one m.in. na transportowanie ciężkich materiałów, płodów rolnych czy obornika. Ładowacze czołowe, które wykonujemy są idealnie dostosowane do każdego rodzaju prac, które mogą pojawić się w gospodarstwie. Nasze produkty wyróżnia doskonała jakość wykonania i wytrzymałość, dlatego oferujemy 2-letnią gwarancję. Każdy z wymienionych poniżej ładowaczy czołowych może być sterowany mechanicznie, hydraulicznie. Jesteśmy również producentem wspomagań układu kierowniczego i osprzętu do ładowaczy.

Udźwig Wysokość podnoszenia
Ładowacze czołowe do ciągnika C 330 500 kg 2,85 m
Ładowacze czołowe do ciągnika C 360 700 kg 3,30 m
Ładowacze czołowe do ciągnika MF 255 700 kg 3,30 m
Ładowacze czołowe do ciągnika T-25 500 kg 2,85 m
Ładowacze czołowe do ciągnika Massey-Ferguson 500 kg 2,85 m
Ładowacze czołowe do ciągnika Zetor 5211, 7211 700 kg 3,30 m

Ładowacz czołowy TUR do traktorów takich jak: C-330, C-360, MF, Zetor 52-11, Zetor 72-11, T-25. Nasze ładowacze są to TUR-y do małych ciągników, które od wielu lat wiernie służą rolnikom nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nasze ładowacze są wyposażone w siłowniki dwustronnego działania, które mają możliwość docisku, co jest niezwykle ważne przy codziennej pracy taką maszyną rolniczą. Nasze ładowacze mogą być sterowane za pomocą dźwigni lub joysticka.

Jaki TUR do ciągnika?

Ładowacze czołowe do ciągników mają wiele wariantów. Popularny podział jest na tzw. sekcje. Możemy wyróżnić na: ładowacz 1 sekcyjny, 2 sekcyjny, 3 sekcyjny, euroramka.

Ładowacz 1 sekcyjny — charakterystyka

TUR jednosekcyjny jest to ładowacz sterowany mechanicznie na tzn. linkę. Jest to najbardziej podstawowa wersja tura, jaka jest dostępna na rynku. Do takiego ładowacza można dobrać osprzęt taki jak: łyżka do materiałów sypkich czy widły za zęby kute lub toczone. Przy wyborze tego rodzaju ładowacza trzeba pamiętać, że nie ma on możliwość regulacji otwierania łyżki. TUR ten jest sterowany za pomocą dźwigni.

Ładowacz 2 sekcyjny — charakterystyka

Ładowacz TUR 2 sekcyjny jest sterowany hydraulicznie. Ta maszyna ma możliwość regulacji wychyłu np. łyżki, co pozwala na precyzyjną pracę w gospodarstwie, ogrodzie lub w każdym innym miejscu, gdzie sprawdzi się ładowacz czołowy tur do traktora. 

Ładowacz 3 sekcyjny — charakterystyka

TUR-y 3 sekcyjne do ciągników są bardzo podobne do ładowaczy 2 sekcyjnych. Różnią się one wyciągniętą dodatkową sekcją hydrauliki do takiego osprzętu np. jak chwytak do balotów czy krokodyl.

Ładowacz EURORAMKA

Ładowacz TUR EURORAMKA jest to najbogatsza wersja naszych ładowaczy, a zarazem najczęściej wybierana ze względu na swoją funkcjonalność i zwiększony udźwig. Ten model TUR-a, ma wyciągniętą 3 sekcyjną hydraulikę oraz posiada wzmocnione elementy ramy, dlatego udźwig jest znacznie większy niż przy tradycyjnym turze. Jednak największą zaletą ładowacza TUR typu EURORAMKA jest typ jego mocowania EURO. Jest to uniwersalne mocowanie, które pozwala na szybką zmianę narzędzi w bardzo wygodny i komfortowy sposób na uniwersalnym mocowaniu typu EURO.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Temat

  Twoja wiadomości (opcjonalne)

  Administratorem danych osobowych jest właściciel strony. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

   

   

  Józefów 2a
  63-313 Chocz k. Kalisza
  woj. wielkopolskie
  Polska

  tel: +48 660 616 099
  fax: 62 741 5272
  email: biuro@agro-tur.com

   

  ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY